Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
✔ Fragt kun DKK 35,- ✔ Sikker betaling ✔ 14 dages returret ✔ Fysisk butik i Roskilde
Byleddet 1, DK-4000 Roskilde +45 46 38 19 11 salg@dataworld.dk
Tom Indkøbskurv

NETGEAR PROSAFE 10GBASE-LRM SFP+ LC GBIC MODULE IN

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / NETGEAR PROSAFE 10GBASE-LRM SFP+ LC GBIC MODULE IN

NETGEAR PROSAFE 10GBASE-LRM SFP+ LC GBIC MODULE IN

Varenr.:
AXM763-10000S
EAN:
0606449074857
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
3.202,-
2.561,60 ekskl. moms
Butiklager Ikke på lager Fjernlager På lager +5
Antal:
Leveringstider v. forsendelse:
Butiklager: Lev.tid: 1-2 dage
Fjernlager: Lev.tid: 1-3 dage

✅ Varer på butiklager kan også afhentes i vores butik i Roskilde. Mere info
 
    .

 
    .
Beskrivelse

ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC
AXM763

  • 10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)
  • LC duplex connector
  • Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
  • Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125μm OM1 multimode fiber cables
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125μm laser-optimized OM3 multimode fiber cables