Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
✔ Fragt kun DKK 35,- ✔ Sikker betaling ✔ 14 dages returret ✔ Fysisk butik i Roskilde
Byleddet 1, DK-4000 Roskilde +45 46 38 19 11 salg@dataworld.dk
Tom Indkøbskurv

MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

Varenr.:
S-31DLC20D
EAN:
S-3553LC20D
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
275,-
220,- ekskl. moms
Butiklager Ikke på lager Fjernlager På lager +20
Antal:
Leveringstider v. forsendelse:
Butiklager: Lev.tid: 1-2 dage
Fjernlager: Lev.tid: 1-3 dage

✅ Varer på butiklager kan også afhentes i vores butik i Roskilde. Mere info
 
    .

 
    .
Beskrivelse

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.