Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
✔ Fragt kun DKK 35,- ✔ Sikker betaling ✔ 14 dages returret ✔ Fysisk butik i Roskilde
Byleddet 1, DK-4000 Roskilde +45 46 38 19 11 salg@dataworld.dk
Tom Indkøbskurv

MIKROTIK Pair of SFP modules, S-45LC80D

Forsiden / MIKROTIK Pair of SFP modules, S-45LC80D

MIKROTIK Pair of SFP modules, S-45LC80D

Varenr.:
S-4554LC80D
EAN:
2000001099384
774,-
619,20 ekskl. moms
Butiklager Ikke på lager Fjernlager På lager +5
Antal:
Leveringstider v. forsendelse:
Butiklager: Lev.tid: 1-2 dage
Fjernlager: Lev.tid: 1-3 dage

✅ Varer på butiklager kan også afhentes i vores butik i Roskilde. Mere info
 
    .

 
    .
Beskrivelse

A pair of industrial temperature grade (-40°C to +85°C) modules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D.

SFP module S-45LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC-connector, DDM.

SFP module S-54LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC-connector, DDM.

Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages.